בניית אתר לחברה

הקמת חנות אינטרנט

בכדי להקים חנות אינטרנט, יש ללכת צעד,צעד בבנייה של עמוד מנצח בהשראת אתר MOZ  ומקרה בוחן של ארנקי BELLORY. כאשר אנו מקימים חנות ווירטואלית יש לקחת  בחשבון הרבה דברים כמו: הרגלי רכישה של קהל היעד, מבנה העמוד, התוכן, חווית גלישה וכדומה.. הדוגמא שניקח בהשראת המאמר המעולה של רנד פישר מ-MOZ. יש המון דוגמאות שניתן לקחת כאשר אנו מעוניינים בעמוד מנצח.

 
נתחיל מלמעלה- בתפריט הניווט העליון

תפריט זה, נמצא בראש הדף ויש לבצע כמה תפקידי כך שהגולש יוכל להבן כמה דברים:

דגשים חשובים לחנות אינטרנט

בניית חנות אינטרנט - דגשים חשובים

הבסיס לאפיון דגשים חשובים לחנות אינטרנט נובע ממרכזיותו של האינטרנט ומהיהפכותו זה מכבר לפלטפורמה העיקרית לביצוע מסחר חובק זרועות עולם. הנגישות והזמינות הבלתי מותנות שלו בזמן ובמקום הופכות אותו לזירה רוחשת פעילות בכל תחום שהוא הפתוחה 24/7 , המאפשרת קיומה של פעילות בכל מקום ובכל עת.

בין אם החנות הווירטואלית מחזקת, מעצימה ותומכת בחנות פיזית  ובין שהיא החנות היחידה, אשר קיומה מייתר את הצורך ברכישת חנות או בהשכרתה ובכך חוסכת זמן וכסף- משאבים יקרים לכל אדם בכלל ולבעלי עסקים בפרט - זה מכבר הוכחה התועלת העצומה שבקיומה.
 

איך לבנות עמוד E-commerce מנצח

דגשים לבניית חנות וירטואלית

מהתפריט העליון, דרך תוכן איכותי ובעל ערך מוסף, ועד לפרטים הקטנים והמכריעים – ניקח אתכם צעד אחר צעד בבניית עמוד מוצר מנצח, בהשראת אתר Moz ומקרה בוחן של ארנקי Bellroy

עיצוב חווית משתמש - מאיפה מתחילים?

איך מעבירים את רעיון המוצר או השירות שלנו בדרך האופטימאלית באתר? באיזו שפה שיווקית או אינפורמטיבית להשתמש? איך משדרים את המסר שאני רוצה להעביר ללקוח שלי בדרך קלה, נוחה ופשוטה אבל עם זאת יעילה וממצה? כל השאלות האלה הן תחילתו של בניית כל אתר, ואנסה לענות עליהן בכמה נקודות קצרות הסוקרות את חוויות המשתמש - UX - user experience

בניית אתר לעסק לעומת פיתוח אפליקציה לעסק

בניית אתר לעסק לעומת פיתוח אפליקציה לעסק

אתר או אפליקציה לעסק הינו רעיון מעולה בכל הנוגע לפרסום וקידום העסק. עסק פרטי קטן אשר כיום, מעוניין בלפרסם ולקדם את עצמו, צריך לבצע כמה מהלכים בכדי להכניס את עצמו לאינרציה פרסומית, בעבר שיטות אלו עמדו בעיקר על פרסום מודעות בעיתון, או לבעלי המשאבים הכלכליים היותר חזקים – פרסומות בטלוויזיה, בין היתר כמובן גם חלוקת פליירים ושלטי חוצות היו כלי פרסום יעילים מאד. כיום, עומדים בפני בעל העסק מגוון בחירות ושיטות לפרסום, גם עם אמצעים תקציביים נמוכים כגון פרסום באינטרנט ופיתוח אפליקציה.

אתר האינטרנט - חלק בלתי נפרד מהתכנית האסטרטגית של העסק

אתר האינטרנט - חלק בלתי נפרד מהתכנית האסטרטגית של העסק

ייעוץ אסטרטגי לארגונים מתמקד מעצם טבעו בהכנת תכנית עבודה אסטרטגית שתביא לידי ביטוי את היתרונות היחסיים של הארגון בצורה הטובה ביותר – וכן במתן ייעוץ שוטף בשלב יישום התכנית ובכל הקשור להרחבת שיתופי הפעולה שלו.

חשיבות בניית אתר אינטרנט כחלק מאסטרטגיה שיווקית

חשיבות בניית אתר אינטרנט כחלק מאסטרטגיה שיווקית

בעלי עסקים רבים שמעוניינים בחשיפה גבוהה יותר, שואלים את עצמם האם הדרך הנכונה ביותר היא בניית אתר אינטרנט כחלק מאסטרטגייה שיווקית נכונה וחכמה. יש עסקים שלהם זה יתאים יותר, ויש כאלה שלהם זה יתאים פחות, אבל מה שבטוח הוא שהיום אתר אינטרנט הוא כמעט חובה בעולם המדיה המודרני בו אנו חיים. אם כבר החלטתם שבניית אתר אינטרנט היא הצעד הנכון עבורכם כבעלי עסקים, לא בזה נגמר הסיפור. יש צורך לקדם את האתר שלכם באמצעות קידום אתרים אורגני או ממומן, לבנות את דפי הנחיתה המתאימים ולהגביר את הנוכחות האינטרנטית שלכם במדיה החברתית.

אתרים נוחים למשתמשים

חוויות משתמש

'חווית משתמש טובה' היא הסוד האמיתי העומד מאחורי הצלחתם של אתרי אינטרנט מובילים בעולם. מחקרים רבים נעשו בתחום וקיימת תורה שלמה לגביי סוד ההצלחה של אתרי אינטרנט מובילים. פרמטרים רבים נבדקים, החל ממהירות הגלישה באתר, הקלות בה ניתן לדפדף בין העמודים השונים, רמת העיצוב וכו' .

אתרים בעיצוב אישי

אתרים בעיצוב אישי

רוצה להגדיל את תנועת גולשים לאתר שלך? יש לכם תמונה מדויקת בראש איך האתר שלכם צריך להיראות? כל חלום אפשר להגשים. חברת בניית אתרים מקצועית שמה דגש על עיצוב חדשני ומתקדם ויודעת כיצד ליישם את זה בכלים המתקדמים שעומדים לרשותה.

עיצוב אתר בהתאמה מלאה למוצר ולשירות שלך.

בניית אתרים לחברות

בניית אתרים לחברות

כל חברה, עסק או ארגון חייבים שיהיה להם אתר אינטרנט מוביל! בואו לבנות אתר אינטרנט מקצועי ותיהנו מהאתר הטוב ביותר בנמצא. כל היתרונות של אתר אינטרנט איכותי במקום אחד: אתר חזק ומעוצב שימשוך גולשים ויגרום להם לרצות להישאר באתר, אתר רספונסיבי עם התאמה מלאה למובייל, אחסון על שרתים עוצמתיים ותמיכה טכנית 24 שעות ביממה.