תגיות: האם גוגל ישראל הולך לאחור?

עמוד הבית>פוסטים>האם גוגל ישראל הולך לאחור?

האם גוגל ישראל הולך לאחור?

תגיות

לאחרונה שמנו לב שבמספר פרמטרים, גוגל ישראל מגיב לפעולות כמו שהוא מגיב לפעולות לפני 5 שנים. פתאום אתרים חלשים עולים בתוצאות, ומהלכים של קישורים פשוטים באנקורים יחידניים עובדים ומעלים את האתרים מעלה בתוצאות.

זה ללא ספק מגיע בתזמון מוזר, שכן גוגל באופן כללי חווה התקדמות ולמידה מאוד מתמשכת עם השנים, ומגיב לפעולות מתוחכמות יותר, חוויית גלישה, התאמה למובייל, SSL, כמובן גיוון בקישורים ומגוון עשיר של תכנים בשלל צורות וסוגים.

לכן מוזר לראות שבתקופה האחרונה לפתע פעולות פשוטות ולא מתוחכמות כמו קישור אנקור מאתר חזק או אפילו בינוני חזק – עובד ועוזר להתקדמות הביטויים.

האם מדובר במגמה או שמא במקרה רגעי שמבשר דווקא על קפיצה קדימה? נצטרך לעקוב ולראות

האם גוגל ישראל הולך לאחור?
ציון: 5/4 (מדרגים 2)
By | 2018-08-15T10:36:07+00:00 אוגוסט 15th, 2018|קידום אורגני|0 Comments
 • review rating 5  צוות מקצועי ושירות אישי- ממליץ בחום!! בנו לי אתר מרשים ומקודם בצורה הכי מקצועית שיש, מקדמים לי את האתר אורגנית וממומנת, צוות רחב של כותבים, מפתחים ומעצבים, שירות מהיר לכל בקשותיי, לכל מי שהעסק שלו חשוב לו- ממליץ לפנות למיכאל או אלק ומשם השמיים הם הגבול...

  thumb אחוזת הדקל רייזר טריפ
  6/07/2018

  review rating 5  We needed a quick solution for our website update. Concept 1 gave us a quick and professional service. We will definitely continue working with Concept 1 on future projects. Highly recommended!

  thumb Shahar Mor
  6/15/2018
 • review rating 5  עובד איתם במשך תקופה ארוכה, בשלושה מיזמים שונים; מבחינתי, הטובים ביותר בתחום (עבדתי והכרתי לא מעט). מקצועיים ברמה הכירורגית, יודעים לראות תמונה ברמת המיקרו והמאקרו, מבינים את הצרכים של הלקוח גם כשהוא עדיין לא נמצא באותה הנקודה וחותרים לשקיפות מלאה בכל רגע נתון. חובה לעל עסק שמכבד עצמו.

  thumb Shay Atias
  6/12/2018

  review rating 5  אנחנו בלה קיאל עוסקים בהפקות אירועי בר בת מצווה בתל אביב,וקונספט1 מלווים אותנו חלק ניכר מהזמן במקצועיות רבה. מאז שהתחלנו לעבוד איתם ,אלק התותח זמין לכל שאלה ולכל שינוי שאנו רוצים לבצע. הליווי של קונספט1 הוא צמוד,והשינויים שעשינו יחד איתם בדפי נחיתה ובאתר הראשי יצרו המון לידים חדשים ומקומות גבוהים מאוד בחיפושים השונים. אנחנו בלה קיאל יודעים שנמשיך איתם עוד הרבה שנים וסומכים עליהם מבחינה מקצועית שתמיד יהיו שם עבורנו וידאגו שנישאר מעניינים ומעודכנים כל הזמן.

  thumb שי לקיאל
  6/12/2018

!מחזירים תשובה בטיל

משרד החברה

שפרינצק 7 , עפולה  - תיבת דואר 2667

שלחו לנו שאלה בווטסאפ!