פרסום בפייסבוק 2017-12-27T10:38:58+00:00

פרסום בפייסבוק

אם אתה לא פעיל שם,

 אתה באמת לא קיים

עמוד הפייסבוק שלכם הוא כרטיס הביקור שלכם באינטרנט. אם אתם מתכוונים להזניח אותו, עדיף באמת לא לעשות. מומחי הסושיאל מדיה שלנו ישמחו לבנות עבורכם אסטרטגיה חברתית, שתקפיץ אתכם מעל למתחרים.

קידום ממומן בפייסבוק

גם אם אתם יודעים בדיוק מה לעשות ומה לכתוב כדי להיות הדבר הכי ויראלי ברשת, כדאי להחזיק לידכם מנהל קמפיינים סושיאל שיתווה את ניהול התקציב בצורה שתמקסם את הפוסטים והתכנים שלכם, לכן אנחנו יותר מנשמח לבנות עבורכם תכנית משולבת – מותאמת אישית.

3 פנים לפרסום הסושיאל

ניהול תוכן

העלאה של פוסטים, קידום ומעקב בלתי פוסק אחר הפעילות החברתית של עמוד הפייסבוק. ייעוץ והכוונה ביצירת תכנים ערכיים.
1

 סנכרון

פרסום קרוס פלטפורמות יביא את העסק שלכם ל-2017. אנחנו לא מאמינים בקו פרסומי אחד, אלא בשילוב מנצח.
2

קידום ממומן

אאוטבריין וטאבולה זה מה שקורה היום בפרסום הדיגיטלי ולשם אתם צריכים לשאוף, שאלו את היועץ שלנו על השילובים החדשניים שלנו!
3

טופס יצירת קשר

 • review rating 5  We needed a quick solution for our website update. Concept 1 gave us a quick and professional service. We will definitely continue working with Concept 1 on future projects. Highly recommended!

  thumb Shahar Mor
  6/15/2018

  review rating 5  אנחנו בלה קיאל עוסקים בהפקות אירועי בר בת מצווה בתל אביב,וקונספט1 מלווים אותנו חלק ניכר מהזמן במקצועיות רבה. מאז שהתחלנו לעבוד איתם ,אלק התותח זמין לכל שאלה ולכל שינוי שאנו רוצים לבצע. הליווי של קונספט1 הוא צמוד,והשינויים שעשינו יחד איתם בדפי נחיתה ובאתר הראשי יצרו המון לידים חדשים ומקומות גבוהים מאוד בחיפושים השונים. אנחנו בלה קיאל יודעים שנמשיך איתם עוד הרבה שנים וסומכים עליהם מבחינה מקצועית שתמיד יהיו שם עבורנו וידאגו שנישאר מעניינים ומעודכנים כל הזמן.

  thumb שי לקיאל
  6/12/2018
 • review rating 5  עובד איתם במשך תקופה ארוכה, בשלושה מיזמים שונים; מבחינתי, הטובים ביותר בתחום (עבדתי והכרתי לא מעט). מקצועיים ברמה הכירורגית, יודעים לראות תמונה ברמת המיקרו והמאקרו, מבינים את הצרכים של הלקוח גם כשהוא עדיין לא נמצא באותה הנקודה וחותרים לשקיפות מלאה בכל רגע נתון. חובה לעל עסק שמכבד עצמו.

  thumb Shay Atias
  6/12/2018

  review rating 5  צוות מקצועי ושירות אישי- ממליץ בחום!! בנו לי אתר מרשים ומקודם בצורה הכי מקצועית שיש, מקדמים לי את האתר אורגנית וממומנת, צוות רחב של כותבים, מפתחים ומעצבים, שירות מהיר לכל בקשותיי, לכל מי שהעסק שלו חשוב לו- ממליץ לפנות למיכאל או אלק ומשם השמיים הם הגבול...

  thumb אחוזת הדקל רייזר טריפ
  6/07/2018

!מחזירים תשובה בטיל

משרד החברה

שפרינצק 7 , עפולה  - תיבת דואר 2667

שלחו לנו שאלה בווטסאפ!