תגיות: קידום אתרים למפעלים

עמוד הבית>פוסטים>קידום אתרים למפעלים

קידום אתרים למפעלים

תגיות

קידום אתרים לעולם יהיה מורכב משני חלקים מרכזיים. האחד הוא קידום סטנדרטי אשר יתאים לכלל התחומים של אתרים או חנויות, והשני הוא קידום ספציפי לתחום הייצור, המפעלים, או בתי המלאכה. הכוונה כאן היא שלקדם אתר של מפעל אפשר באמצעות הכלים שאנו משתמשים בהם להצגת הפעילות של המפעל או בית הייצור.

למשל, בקידום אתרים למפעל ברזל או נחושת, אנחנו נשתמש לעיתים קרובות בקשרים ובקישורים שיש לנו עם אתרים בתחומים דומים, כמו למשל בתי מלאכה או יצירה, או מפעלים לייצור בעץ או פלסטיק. מבחינת מנועי החיפוש, כאשר יש מערכת המקושרת בין אתרים באותם התחומים, יש כח ורלוונטיות לקישורים אלה.

בניית האתר בדגש על קידום אורגני שלו –

אנחנו נרצה להשתמש בחומרים הוויזואליים של המפעלים אותם אנחנו מקדמים. סרטונים של העבודה במפעל, תמונות של התוצרים וגלריות של פרויקטים הם חומרים מצויינים שפונים לגולש הרלוונטי שרוצה לקבל עבודה מהמפעל ויוצרים אצול גירוי ליצור קשר לפרטים.

בנוסף ההבלטה של התחומים העיקריים של אותו המפעל צריכה להיות כבר בעמודים הראשיים, שתחום פעילותו של בתי המלאכה, המפעל או העסק המייצר אותו אנו מקדמים יהיה כבר בפרונט של האתר באופן מובהק.

קידום המפעל לוקאלית –

צריך לקחת בחשבון שהרבה מפעלים נמצאים בתוך אזורי תעשייה או פאתי ערים. זו עובדה שצריכה לבוא גם לטובתנו. מכיוון שגוגל כבר מתוכנת לחפש את המפעלים באזורים האלה כי הוא מכיר שיש ריכוז גבוה של מפעלים, לכן אם נספק תמונות, תיאורים, כתובות ברורת (גם במובייל!), וכל קישור ברור ומובהק לעמוד ה-Google places של המפעל – נרוויח מכך בקידום הלוקאלי שלו.

 

 

קידום אתרים למפעלים
ציון: 5/4.7 (מדרגים 3)
By | 2018-04-05T10:36:18+00:00 אפריל 5th, 2018|Uncategorized, קידום אורגני|0 Comments
 • review rating 5  צוות מקצועי ושירות אישי- ממליץ בחום!! בנו לי אתר מרשים ומקודם בצורה הכי מקצועית שיש, מקדמים לי את האתר אורגנית וממומנת, צוות רחב של כותבים, מפתחים ומעצבים, שירות מהיר לכל בקשותיי, לכל מי שהעסק שלו חשוב לו- ממליץ לפנות למיכאל או אלק ומשם השמיים הם הגבול...

  thumb אחוזת הדקל רייזר טריפ
  6/07/2018

  review rating 5  למרות תקופת היכרות יחסית קצרה שאנו ב"big סאונד" עובדים עם החבר׳ה המדהימים של קונספט1, אין לי ספק שנמשיך לשתף איתם פעולה ולקבל מהם שירות לעוד הרבה שנים טובות ויפות! היחס האישי והאדיבות לפני הכל, וכמובן בלי להתפשר על מקצועיות, והתוצאות לא פחות ממושלמות! ממליץ בחום!

  thumb שמעון אסולין
  7/15/2018
 • review rating 5  עובד איתם במשך תקופה ארוכה, בשלושה מיזמים שונים; מבחינתי, הטובים ביותר בתחום (עבדתי והכרתי לא מעט). מקצועיים ברמה הכירורגית, יודעים לראות תמונה ברמת המיקרו והמאקרו, מבינים את הצרכים של הלקוח גם כשהוא עדיין לא נמצא באותה הנקודה וחותרים לשקיפות מלאה בכל רגע נתון. חובה לעל עסק שמכבד עצמו.

  thumb Shay Atias
  6/12/2018

  review rating 5  We needed a quick solution for our website update. Concept 1 gave us a quick and professional service. We will definitely continue working with Concept 1 on future projects. Highly recommended!

  thumb Shahar Mor
  6/15/2018

!מחזירים תשובה בטיל

משרד החברה

שפרינצק 7 , עפולה  - תיבת דואר 2667

שלחו לנו שאלה בווטסאפ!